• TÜRKİYE AİLE HEKİMLİĞİ VAKFI
    Turkish Foundation of Family Medicine
En İyi Aile Hekimliği Uzmanlık Tezi Yarışması

Devamı

6. Aile Hekimligi Dermatoloji Okulu Fotoğrafları
24 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 6. Aile Hekimligi Dermatoloji Okulu Fotoğrafları yayınlandı.

Devamı

6. Aile Hekimligi Dermatoloji Okulu Sunumları
24 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 6. Aile Hekimligi Dermatoloji Okulu Sunumları yayınlandı.

Devamı

TAHEV DERGİ

Journal of One Health Research, toplum sağlığını iyileştirmek için multidisipliner ve transdisipliner araştırmaları teşvik eden uluslararası bir süreli yayındır. Journal of One Health Research politika yapıcılar ve diğer paydaşlarla işbirliği içinde Tek Sağlık yaklaşımı doğrultusunda sürdürülebilir hastalık önleme ve kontrolünü sağlamaya yönelik çalışmalara odaklanır.

onehealthjournal.com

TAHEV DERGİ

Bilgi sadece yazılırsa, başkaları tarafından geliştirilirse ve gelecek nesillere aktarılırsa tartışılabilir. Bu nedenle, TAHEV olarak, kuruluşumuzun sekizinci yılında “Anadolu Aile Hekimliği Dergisi” ile sizlere merhaba demenin coşkusu ve haklı gururunu yaşıyoruz.

ajfamed.org

TAHEV Yayınları

Yeni Yayınımız

Aile Hekimliği ve Birinci Basamak

Birinci basamağın önde gelen klinisyenlerinden ve akademisyenlerinden birisi olan Jan de Maesener tarafından yazılan Toplumsal Değişimin Yol Ayrımında: Aile Hekimliği ve Birinci Basamak kitabı TAHEV tarafından ülkemize kazandırıldı. Mehmet Akman editörlüğünde hazırlanan Türkçe baskı, orjinal yayınından bir sene geçmeden vakfımız tarafından çevirilip, camiamıza sunulmuştur.

Kitabı edinmek için 0(212) 234 34 55 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.